06.06.2005 :: 19:42
No wiec widzisz cichy obserawtorze jestesmy tu....Nie ale teraz na poważnie to czy uważacie ze choc troche nie mam racji??Bo ja mysle ze przyjazn nie moze byc jednostronna skoro ja wyciagam do kogos pomocna dlon a ktos mnie olewa to alebo klamal ze jest moim przyjacielem alebo jest psychiczny... Wogole ta cała akcja to jak dziecinne podchody szczegolnie... wesz obserwatorze co... no szkoda ze panna Madoona nie uwaza tak a cała nasz klasa polewa z jej zdjec to chyba nie tylko ze mna jest cos nie tak??Ale nie to ja jestem pierdolnieta na maxa. Jestem tez chorobliwie zazdrosna tylko nie moge dojsc jeszcze o co...mam uboge słownictwo ale ja mam przynajmniej 3 klase i zdawałam mature...ale nie ci innni jeszcze nie dorosli do tego....Cichy wilebicielu ale najbardziej to polalismy z tej jej bulwersacji nie?? polewka to sie nam dziewucha wykazała a tak po za tym ja nie wiem czy ona jest taka zajebista bo jakos tak nasza klasa to ja ostatnio unia nikt jej nie zaprasza nigdzie ale zajbista i sliczna , szkoda ze taka głupia....ale spoko niech sobie zyja w tym swoim wymarzonym swiecie naprawde nie jestem zazdrosna bo ja mam przyjaciol na ktorych moge liczyzc zawsze a nie na takich co jak moj facet pyta o rade to oni mowia aja to nie wiem...i widzisz radku my działamy w obie strony ja im a oni mi a nie ja tobie a ty mi nic...prawda??