kukus - komentarze


Wiecie co sobie pomyslałam , że przeciez nie moge sie kłócic z Monika bo ona jest taka zajebista... Ale juz koniec tego tematu czas na ważniejsze sprawyc dla niektorych jest to milosc a dla mnie nauka wiec czas na zakonczenie roku i wybor studiów złozenie papierów i wogole Trzeba będzie sie tym zając kozeledzy i kożelanki Dragi czy ty naprawde myli ze .... no wiesz co?? bo ja mysle ze mamy racje aczkolwiek trudno jest sie przyznac do tego nie....?? My bysmy tam nie dały za wygranaWczoraj gadałam z Migiem trzeba gto porwać do nas albo my sie porwiemy doe niego

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.06.2005 :: 09:47 :: alfa.pukam.pl

kukus

Tak to miałam na mysli ale wiesz , że ja jestem wsydliwa a tak wogóle to nigdy nic nie wiem... Ale wyjtkowo w tej sytuacji mam swoje zdanie I w zupełności cie popieram Dwa miejsca powiadasz?? ja myśle ze jedno to bezie jeszcze i za 5 wolne bo chyba sie nie doczeka... ale moze sie zaskoczymy...Ale tak na poważnie to trzeba sie za to wziąśc już porzadnie
08.06.2005 :: 09:39 :: host-81-190-216-113.wroclaw.mm.pl

Dragi

Cóż moge ci powiedzieć droga Patrycjo.. nie zgadzam sie z toba.. zajebiste to jestesmy my a nie monika i dobrze o tym wiesz, ale przez skromnośc nie chcesz się do tego przyznać a miga porwiemy gadałam z nim wczoraj i coś się wykombinuje:p Jesli chodzi o studia to kto ma sie niby tam dostac jak nie my?? wkońcu ci najmardzejsi w tym roku nie zdawali matury więc 2 miejsca wolne dla nasPP oki ide stąd. Buźka


Talk.pl :: Wróć