kukus - komentarze


Hej I co widzimy ze pnna Madonna jest tak zajeta ,że nawet na zakończenie roku nie przyszła a szkoda ... No w każdym razie ja dostałam nagrode ... chyba moja pierwsza w zyciuNawet Dagmara mi zazdrościła no nie Dragi?? No trzeba jakąś prace sobie załatwić na wakacje, żeby na wyjazd zarobić bo ja w przeciwieństwie do innych mam sumienie i nie bede liczyc tylko na mojego faceta , ąż mi zasponsorujeWiec do pracy rodacy, kiedy pijemy tak apropos trza coś wymyslić no nie?? Magda a jak tam nas zulubieniec pan Mari...chyba sie obraził na nas Zadzwon zapytaj o płyte hehe sie ucieszyc A tak wogole to zapraszm na nowy blog Madzi www.niuska87.blog.onet.pl

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.06.2005 :: 21:02 :: alfa.pukam.pl

Madzia

SIEMKA dzieki za rozreklamowanie mojego bloga ;-)) A co do wakacji to tez bym chciała gdzies pojechac i na to wychodzi ze tez w tym roku poczatek wakacji spedze w malinkach ;-( ( masakra ) pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga
09.06.2005 :: 18:50 :: alfa.pukam.pl

kukus

nie ja mysle ze ona na p[ewno zaspała
09.06.2005 :: 18:49 :: alfa.pukam.pl

kukus


09.06.2005 :: 18:35 :: host-81-190-216-113.wroclaw.mm.pl

Dragonek:)

Droga Patrysiu oczywiście że ci zazdroszcze nagrody Ale nie jestem pewna czy na nią zasłuzyłaś żartuje. a jesli chodzi o prace to weź wreszcie dupe w troki i zacznik czegoś porządnie szukac a nie tylko gadasz widze, że wątek naszej cudownej pary dalej się przewija tutaj.. no nic bede sledzić przebieg akcji dalej. i jeszcze taka skromna uwaga: Co monisia nie mogła przyjśc na zakończenie bo była zajęta? Może robiła sobie test ciązowy
09.06.2005 :: 17:32 :: alfa.pukam.pl

kukus

a tak jeszce mi sie przypomniało wypominasz mi ze
09.06.2005 :: 17:09 :: alfa.pukam.pl

kukus

A tak po za tym to oboje dobrze wiemy ze gdzies tam mam swoja racje ale teraz to jest juz i tak bez znaczenia... szkoda tylko ze teraz sie tak tu odgrazacie ze wy zawsze mieliscie mnie dosc Monika miała swoje zdanie<lol> i wogole ze jestem taka a nie inna szkoda ze jakos było inaczej nawet niedawno ... czyzby to na pokaz??Pewnie myslisz ze pisze tak bo na pewno jestem zazdrosna , no ale doskonale wiesz ze nie naleze do tego typu osob, wiec to nie jest zazdrosc to jest smutek, smutek , ze ktos kogo uwazałamz a dobrego kumpla i naprawde wiesz ze liczyłam sie z twoim zadmien olał mnie...szoda ze jestes tak zaslepiony ze nie potrafisz tego zauwazyc...
09.06.2005 :: 17:01 :: alfa.pukam.pl

kukus

Na pewno nie mogła słuchaj jestem u siebie na blogu a nie u ciebie i jak bede chciała to bede sobie pisac wszystko a po za tym nie napisąłm ze chodzi mi o Monike wiec teraz akurat nie trafiłes i tylko sie zbłaźniłes moj drogi Monika nie jest jedyna na tym świecie i akurat o szkole to było do niej a to nie bardzo wiec nie trafiłes choc niech ci bedzie ze mogłes tak pomyslec... a tak wogole to powinienies mnie przeprosic nim wogole zaczniesz cos pisac... bo takowe w niektorych kewstach mi sie naleza i mowie o tobie a nie o was czy o niej... tylko i wyłacznie o tobie
09.06.2005 :: 16:55 :: ayg150.neoplus.adsl.tpnet.pl

radekarc

hehe, kurcze, a Ty dalej swoje... Nie wiesz czy Monika pracuje, czy bedzie pracowac... jak nie wiesz, to po co w ogole piszesz cokolwiek... I po co komentujesz to co robi, robimy, nasze zycie, nasza sprawa :D A takze nie wiesz dlaczego Jej nie bylo na zakonczeniu... Moze i szkoda, ze nie przyszla... Widocznie nie mogla... Pozdrawiam!

Talk.pl :: Wróć