kukus - komentarze


No i po satnie alarmowym. Moj freciszon juz sie lepiej czuje ale nas nastraszył maluch jeden): Dziś sa urodzinki mojego Misia wiec chciałabym mu złożyć najlepisiejsze zyczonka ... zdrówka i wogołe wszystkiego naja naj...

Co do awantury miedzy ....a mną... no coż może zrozumieli ... hehe nie sadze w kazdym razie chciałabym zeby ten z ta mordka co tam sie wpisuje przyznał sie kim jest bo cos mi to wyglda na kogos z naszej klasy...ale to tylko podejrzenia mniejsza o to....

kochani w sobote pijemy za Pawełka zdrowie....pamietajcie to juz 21 latek na karku hehe

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.06.2005 :: 22:41 :: alfa.pukam.pl

kukus

e tam bez ciebie tez bedzie fajnie zartuje burakuale jak nie to nie w kazdym razie zycze miłej zabawy na tamtej imprezce pozdrowionka papa
16.06.2005 :: 19:03 :: host-81-190-216-113.wroclaw.mm.pl

Dagmara

Madzia to nie chodzi o żadne poświęcenie tylko o to że ja juz zostałam zaproszona na jedne urodziny w sobote.. może ci patrycja o tym wspomniała pozatym ja wiem że bezemnie to nie będzie to samo pozdrawiam papa
16.06.2005 :: 18:41 :: alfa.pukam.pl

Madzia

dagmarka jak ty mozesz nieprzyjsc na taka impreze ;-) bez ciebie to nie bedzie to samo no mozesz sie poswiecic i wpasc na wioske ;-)
16.06.2005 :: 14:41 :: alfa.pukam.pl

kukus

no i bardzo prosze ja ciebie fajnie ze bedziesz jeszce tylko dragon cos tu kombinuje a ty brat to za kare nie wiem co bedziesz robic ale masz pozamiatane zapraszam cześciej na bloga...
16.06.2005 :: 14:30 :: alfa.pukam.pl

Madzia

Witam serdecznie i dołanczam sie do wczesniejszczy zyczen . Chsiałam ogłosic ze mozecie sie mnie spodziewac w sobote bo jednak wykonbinowałam kase ;-)))jeszcze raz wszystkiego naj , naj
16.06.2005 :: 14:22 :: avw57.neoplus.adsl.tpnet.pl

braciszek

ja również sie dopłanczam do zyczeń i załuje zę nei moge przyjść w sobote:( pozdrawiam i wszystkiego najlepszego
16.06.2005 :: 14:14 :: host-81-190-216-113.wroclaw.mm.pl

Dagmara

No i kurcze najlepsze życzenia również odemnie!! Czego tam sobie solenizant życzy Się nie będe rozpisywac bo pewnie i tak to utnie Jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Talk.pl :: Wróć