kukus - komentarze


WITAM
Dawno tu nie zagladałam co??Troche od tej pory się wydarzyło np. dostałam sie na studia i będę studentką A yteraz właśnie wróciłam z wakacji w Balchiku No co tu dużo mówic polubiłam ten kraj po za pewnymi problemami jakie tam wystepują kiedy sie za duzo je Poznałam nowych ludzi , zreszta bardzo symatycznych i ogolnie jestem zadowolona. Teraz tylko pozostaje mi czekac do 1 pażdziernika odebrać indeks i ładnie sie uczyc by za rok znów gdzieś wyjechać na wkacjePrwada kochanie??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.09.2005 :: 12:05 :: 195.82.167.153

dusiowa

hehehe...no ludzie bardzo sympatyczni:)-w sensie ze wy-tzn ze nam sie tez podobalo i ze myslimy to samo...czy jakos tak:)jejku nigdy nie wiem co pisac bo mam chaos w glowie:P a co do wyjazdu w przyszlym roku...chcialabym chciala :) pozdrowienia z gliwic:P:)
27.09.2005 :: 21:58 :: alfa.pukam.pl

stachu

Prawda Kochanie:) ja sie podpisuje pod tym wszytskim co tam wyzej napisalas bo moge napisac to samo u siebie:) Ludzi rzeczywiscie bardzo sympatyczni:) mozenaby sie bylo z nimi za rok gdzies wybrac hmmmm...? moze do hiszpanii albo wlochy? pomyslimy na pewno:) Kocham Cie:*****

Talk.pl :: Wróć