kukus - komentarze


No i zaczeło się studiowanie No co tu dużo mówic chyba jednak trzeba sie na studiach uczyć oglnie spoko wykładowcy no po za panem od Mikroekonomi hehe ale też nie jest zły, troszke niesmiały A co do ludzi bo to chyba oni najwazniejsi ... więc wczoraj było spotkanie mojej grupy integracyjnej i... jestem bardzo mile zaskoczonaoby tak dalej mysle że będzie wesołono ale nie moge zapominac o was robaczki i bardzo przepraszam przedewszystkim chyba Miga ... ty już dobrze wiesz za co i obiecuje poprawe wiec juz w najblizszym czasie sie spotkamyto tyle narazie bo musze sie pouczyc buziaki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.01.2006 :: 14:52 :: 62.87.136.94

Dagmarka

Obiecałaś nową notke i co!!! Jestem przekonana że jest wiele osób którzy sa zajebiście ciekawi co u ciebie słychać pozdrawiam cieplutko i trzymaj sie papa
03.11.2005 :: 22:24 :: host-81-190-213-128.wroclaw.mm.pl

Dagmarka:)

A może jakas nowa notatka??
15.10.2005 :: 17:58 :: alfa.pukam.pl

kukus

No co sie pienisz juz mamy wyjaśnioneTeraz sie lepiej ucz bo jak już jestes my na tych studich a nie na (studium)czytaj imitacja studiów to trzeba sie tam utrzymac wiec organizuj spotkanie a nie marudzisz a teraz mykam sie uczyc
15.10.2005 :: 16:00 :: host-81-190-213-53.wroclaw.mm.pl

Dagmarka

Oczywiście koment się nie dokończył.. więc dodam tylko, że czekam na jakiś sygnał od Ciebie... Bo chyba tak tego nie zostawimy..., co?? buźka
15.10.2005 :: 15:59 :: host-81-190-213-53.wroclaw.mm.pl

Dagmarka:)

Noo czuje się pominięta!!! Spoko Migu to, Migu tamto a ja?? Z Migiem poprawiasz kontakty a co ze mną??!!! Ilez to ja razy prosiłam cię o spotkanie, a Ty nigdy nie miałaś czasu, co?? Teraz jak juz przestałam sie
14.10.2005 :: 16:16 :: talk.pl

serduszko

Witaj, chciałam cie zaprosic na reaktywacje stronki www.serduszko.talk.pl juz teraz inny właściciel bardziej wciagajace notki a co najwazniejsze inny pogląd na swiat. jezeli jestes przeciwny/przeciwna satanizmowi nie wchodz.

Talk.pl :: Wróć