kukus - komentarze


witajcie))
troche mnie tu nie było ... coż mało czasu wiem wiem niektorzy juz mnie za to opierdzielili... nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada po za Dagmarką ... Więc tak w skrócie stukneło nam 3 lata związku i nadal jest fantastycznie. Poza tym wiele nowych znjomości i nowe doświadczenia związane z byciem studentem o tak doswiadczenia z panem od logiki...oraz innymi fantastycznymi ludzmi ktorzy tam pracuja. Jedank nie jest tak strasznie feri coprawda bark wszyscy gdzies byli a ja byłam na egzaminach tez swego rodzju sport wyczynowy naszczescie został mi juz tylko jeden egzamin do zaliczenia. Nawet matematy zaliczyłam na polibudzie chyba zastanowei sie nad podbiciem jakiejs toeri z matematki moze nowy wzorek ?? tak wiec na korki z matmy i fizy serdecznie zapraszam hehe zartuje Tak wiec wszystkim ktorzy jeszcze nie maja matury.... nie spieszcie sie studia wcale nie sa fajne a studenckie zycie wcale nie jest takie rozrywkowe chyba ze jestes mega mozgiem tymczasem uciekam moze zajrze tu przed zakonczeniem drugiego semestru buziaki

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.03.2006 :: 14:17 :: Komputer15.lo10.wroc.pl

Cześć Sucz! Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego dnia Kobiet. Pozdrawiam
10.02.2006 :: 23:56 :: host-81-190-212-70.wroclaw.mm.pl

Dagmarka

nareszcie jakaś notka, kurcze... buxka

Talk.pl :: Wróć