09.02.2006 :: 17:42
witajcie)) troche mnie tu nie było ... coż mało czasu wiem wiem niektorzy juz mnie za to opierdzielili... nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada po za Dagmarką ... Więc tak w skrócie stukneło nam 3 lata związku i nadal jest fantastycznie. Poza tym wiele nowych znjomości i nowe doświadczenia związane z byciem studentem o tak doswiadczenia z panem od logiki...oraz innymi fantastycznymi ludzmi ktorzy tam pracuja. Jedank nie jest tak strasznie feri coprawda bark wszyscy gdzies byli a ja byłam na egzaminach tez swego rodzju sport wyczynowy naszczescie został mi juz tylko jeden egzamin do zaliczenia. Nawet matematy zaliczyłam na polibudzie chyba zastanowei sie nad podbiciem jakiejs toeri z matematki moze nowy wzorek ?? tak wiec na korki z matmy i fizy serdecznie zapraszam hehe zartuje Tak wiec wszystkim ktorzy jeszcze nie maja matury.... nie spieszcie sie studia wcale nie sa fajne a studenckie zycie wcale nie jest takie rozrywkowe chyba ze jestes mega mozgiem tymczasem uciekam moze zajrze tu przed zakonczeniem drugiego semestru buziaki