kukus - komentarze


Właśnie siedze w domku po probnej maturze i nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie :( Czuje się samotna aż nad to mimo , iż tak nie powinno być, brakuje mi czehoś a może po prostu zostałam dziś potraktowana jak śmieć?? Jak ktos nie istotny w jego zyciu jak ktos kto zajmuje zbędne miejsce, nawet nie pomyśła o mnie, ale niech moje problemy pozostana tylko moje...a może jak za duzo chcę moze powinnam się cieszyc z tego co mam?? Ale chyba każdy ma prawo do szczescia....może nie należe do grupy tych osób;(

Widocznie i na mnie przyszła por by zostac samą:( Mimo , że mama kogoś czuje się samotna wykorzystana, jak szmta.... rzucona do kata...

Pogrążona w smutku pozdrawiam...:( :cry:


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.01.2006 :: 19:26 :: wx158.internetdsl.tpnet.pl

dosiaczki

nie nawidze didli są ochydne nie moge na nie patrzeć
07.12.2004 :: 23:28 :: avc40.neoplus.adsl.tpnet.pl

braciszek

czujesz sie samotna ale nie powinno tak być pomimo tego ze pewna osoba zawiodła cie w tym dniu to nie znaczy ze jesteś samotna wiem, jest to osoba bliska twemu sercu ale może powinnaś mu wybaczyć moze nie zrozumiał powagi tego dnia jak ważny jest on dla cibie bo ma juz to za sobą! ale nie zapomminaj o soboach które cały czas są z tobą i wspieraja cie czynem oraz duchowo. napewno należysz do grupy osób które sałógują na szczęście bo jesteś wyjątkowa i pomijajać ten fakt jak każdy człowiek zasługujesz na szczęście!! a juz napewno nie nastał czas abyś została sama!! zawsze masz mnie i grono przyjaciół którzy cie otaczją!!
07.12.2004 :: 22:16 :: alfa.pukam.pl

......

Należych do tej grupy i to bez dwóch zdań! Jeśli to przez Twojego faceta to nie przejmuj sie tym. Nie warto sie denerwować i smucić:( On pewnie to przemyślał i przeanalizował i jest mu teraz cholernie głupio i przykro! Pewnie zapada się pod ziemię bo zrozumiał co zrobił nie tak! Wiedz, że gdyby tylko mógł się teraz odwdzięczyć i jakkolwiek przeprosić to zrobiłby to szybciej niż myślisz. A jeśli chodzi o to że przyszła pora na samotność to wybij to sobie z głowy:) Masz kogoś kto Cie bardzo Kocha i chce zostać z Toba! Dziś jego stan był tragiczny i żałuje tego! Ale wiedz że dla niego jesteś najważniejsza:) Bo on Cie BARDZO KOCHA!!


Pozdrawiam:) Twój internetowy przyjaciel:)

Talk.pl :: Wróć