kukus - komentarze


"Miłość to jedyna doskonała rzecz w życiu. Owszem, boli czasem tak bardzo, że człowiek ma ochotę umrzeć. Ale kochać kogoś, stracić go, to cena, którą płacimy za przywilej należenia do drugiej osoby. Nikt nie chce żyć bez miłości i nieważne, jak bardzo może to potem boleć."


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.12.2004 :: 00:52 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

To jaki będzie zależy tylko od osób, które go 'buduja', a w mniejszej czesci od tego, co może powodować jego niszczenie... Niom jak widać też nic na ten temat nie mówie, tylko piszę o budowaniu zamków i czynnikach wpływających na jego niszczenie :p. Hehe p.s. 'poczekamy', zobaczymy
10.12.2004 :: 00:51 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

To jaki będzie zależy tylko od osób, które go
10.12.2004 :: 00:50 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

To jaki będzie zależy tylko od osób, które go
10.12.2004 :: 00:44 :: ayo222.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::AmoReS:::

jesli tylko zechcesz ale musi byc piekny i duzy a przedewszystkim stabilny... bo inaczej nic z tego nie wyjdzie... narazie nie zapeszam i nic nie mowie na ten temat zobaczymy jak sie zycie potoczy paps
10.12.2004 :: 00:33 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

Zamek powiadasz?? hmmm... Z checia bym Ci w tym pomogl, co Ty na to?:> Może nie z piasku, bo piasek jest strasznie sypki i sie latwo rozpada, ale za to z tworzywa, ktorgo nie rozerwie NIKT i NIC :) papa!
10.12.2004 :: 00:21 :: ayo222.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::AmoReS:::

heh... wiem cos o tym:( przezylam cos tak pieknego czym jest milosc(przynajmniej tak mi sie wydawalo) ale rowniez poczulam co to jest bol cierpienie i zdrada... przeplakane noce ale nie chce wracac do przeszlosci...!!! ...:::Przeszlosc to przeszlosc nie probuj jej zlapac bo stracisz przyszlosc:::... teraz trzeba zaczac od nowa zbudowac nowy zamek z piasku ktorego nie zburzy zadna ludzka sila...!
10.12.2004 :: 00:19 :: ayo222.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::AmoReS Pe

heh... wiem cos o tym:( przezylam cos tak pieknego czym jest milosc(przynajmniej tak mi sie wydawalo) ale rowniez poczulam co to jest bol cierpienie i zdrada... przeplakane noce ale nie chce wracac do przeszlosci...!!! ...:::Przeszlosc to przeszlosc nie probuj jej zlapac bo stracisz przyszlosc:::... teraz trzeba zaczac od nowa zbudowac nowy zamek z piasku ktorego nie zburzy zadna ludzka sila...!

Talk.pl :: Wróć