kukus - komentarze


Sobota ... powiedzmy , że dzisiaj czuje się lepiej niż wczoraj ale jescze zobaczymy...:) Czy będzie tak do końa może ja mam jakieś zaburzenia emocjonalne czy cóś??

Ale tak szczerze naprawde jest ze mna aż tak źle?? Bo otatnio mam wrażenie że wszyscy mają mnie dośc , że każdy ma o mnie zdanie raczej daleko oddegłe od pozytywnego:( Przeciez nie może być ze mna aż tak źle ...

Problem w tym , że sama zaczynam wątpic w sibie...:( Może to ze mna jest coś nie tak a może z moim charakterem?? Czy z innymi??

"Nie zmieni się charakteru pisma przez wymianę pióra. Nie zmieni się własnego charakteru ani przez zmianę charakteru partnera, ani przez wymianę partnera."

Stefan Pacek

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.12.2004 :: 21:06 :: outsider.provider.pl

Karola

Patrycja... mnie nie denerwujesz :) wrecz przeciwnie lubie z Toba rozmawiac.. :P bez aluzji ;p a tego piffka Ci nei wybaczam ... wiesz o co chozzi ;) pap :)
11.12.2004 :: 19:03 :: ayl126.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::


11.12.2004 :: 19:02 :: ayl126.neoplus.adsl.tpnet.pl

hmmm... dopisuje sie do wypowiedzi Stacha... uwazam ze z Toba wszystko jest wporzadku kazdy ma jakies swoje zle dni zly humorek sam doskonale wiem jak to jest wydaje sie wtedy ze wszyscy sie od Ciebie oduneli chociaz jest zupelnie inaczej masz chlopaka ktory Cie kocha i przyjaciol moze nie zawsze sa idealni i nie zawsze potrafia pomoc ale staraja sie jak moga uwiez mi... w takich sytuacjach nie wiem jak mam Ci pomoc sama nie potrafie rozwiazywac swoich problemow a co dopiero cudzych... chce zeby bylo dobrze i bede starac sie ze wszystkich sil... i mam nadzieje ze swoja mala osobka cos zdzialam... paps sloneczko i usmiechnij sie
11.12.2004 :: 18:20 :: l-009.pai.net.pl

zonk

super blog! dodaję do linków i pozdrawiam
11.12.2004 :: 17:54 :: alfa.pukam.pl

stachu

Kochanie z checia bym to skomentowal i cos napisal do siebie Cos bym Ci poradzil, cos powiedzial, ale w tej kwestii naprawde nie potrafie przepraszam ale nie potrafie Hmm? moze sprobuje? Moze ten ostatni tydzien byl ciezki dla Ciebie przez te maturki? Duzy stres, nerwy? Moze to wlasnie to spowodowalo ze nie dopisuje Ci humor od jakiegos czasu? Nie wiem Slonce poprostu nie potrafie powiedziec Ci co tu jest nie tak? Ty czy My? Jedno wiem z dnia na dzien bedzie coraz lepiej obiecuje Kocham Cie i sie nie przejmuj Misia :*

Talk.pl :: Wróć