kukus - komentarze


I wszystko sie zepsuło:) Musze popracowac jutro nad swoim blogiem dzisiaj juz nie mam do niego siły:) Powalcze jutro a juz był taki ładny:)

Jednak niektórzy ludzie sa prorycji...ale wtajemniczeni wiedza kogo mam na mysli a inny nie musza ...Komar Stachu wy wiecie....Co niektorzy sie domyslają:)

Mam nadzieje ze wam sie ułozy z Rdosławem A. Licze na To bo chyba jednak cie Tosiam komarku (bez skojarzeń) Ale fajan z ciebie dziewczyna jedyna która wytrzymuje moj straszny charakte.. ty zawsze wiesz kiedy spojrzec w okno:)"Dla wtajemniczonych" Dziękuje Ci że jestes


A ty kochnie akurat Komarkowi buzi mozesz dac:)
I nie bede krzyczec a on nie bedzie miał jazd:

A TAK NA MARGINESIE NIE ROBCIE JUZ ZE MNIE TAKIEJ WIEDZMY BO CHYBA AZ TAKA STRASZN NIE JESTEM ZE JUZ NA KAZDYM KROKU KAZDY MI WYPOMNIA ZE SIE KŁOCE;(( tRoChE Mi PrZyKrO;(

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.12.2004 :: 18:53 :: axs192.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::

no niestety jak juz kiedys mialam w opisie na naszym swiecie egzystuja ludzie taborety i popierdolency... wiec nie ma co sie nimi przejmowac hehe tez mam taka nadzieje zobaczymy jak to bedzie tak ogolnie to juz jestesmy legalnie razem bo wczesniej to tak nielegalnie troszke hehehe ja tez Cie tosiam i to bardzo wiedzialam od poczatku tzn od pierwszej klasy ze warto sie z Toba zaprzyjaznic jestes fajniutka masz zwariowane pomysly i wogole wszystko na naj jest a charakteru nie masz takiego strasznego tylko poprostu nie lubisz jak ktos psuje Twoje palny lubisz miec wszystko zaplanowane dopiete na ostatni guzik... ja rowniez dziekuje Ci ze JESTES mam nadzieje nasza przyjazn bedzie trwac wiecznie bylo by fajowo ciesze sie ze Cie poznalam... charakterek masz dobry wiec przepraszam jak bylo Ci przykro... :*:*:*:* paps
12.12.2004 :: 15:57 :: alfa.pukam.pl

stachu

A wiec lekkie sprostowanie dla dragonball-a Po pierwsze Dagmara nie dowiesz sie o tym od Patrycji, bo ona nic do Ciebie nie ma i nic na Ciebie nie mowi. Chce sie z Toba
12.12.2004 :: 15:56 :: alfa.pukam.pl

stachu

A wiec lekkie sprostowanie dla dragonball-a Po pierwsze Dagmara nie dowiesz sie o tym od Patrycji, bo ona nic do Ciebie nie ma i nic na Ciebie nie mowi. Chce sie z Toba
12.12.2004 :: 15:56 :: alfa.pukam.pl

stachu

K*** J*** blog:/ Nie chce sie komentarz dodac:/
12.12.2004 :: 15:55 :: alfa.pukam.pl

stachu


12.12.2004 :: 15:54 :: alfa.pukam.pl

stachu

A wiec lekkie sprostowanie dla dragonball-a Po pierwsze Dagmara nie dowiesz sie o tym od Patrycji, bo ona nic do Ciebie nie ma i nic na Ciebie nie mowi. Chce sie z Toba
12.12.2004 :: 15:53 :: alfa.pukam.pl

A wiec lekkie sprostowanie dla dragonball-a Po pierwsze Dagmara nie dowiesz sie o tym od Patrycji, bo ona nic do Ciebie nie ma i nic na Ciebie nie mowi. Chce sie z Toba
12.12.2004 :: 15:28 :: alfa.pukam.pl

stachu

A wiec lekkie sprostowanie dla dragonball-a Po pierwsze Dagmara nie dowiesz sie o tym od Patrycji, bo ona nic do Ciebie nie ma i nic na Ciebie nie mowi. Chce sie z Toba
12.12.2004 :: 15:18 :: host-81-190-209-70.wroclaw.mm.pl

Dagmara

Ogólnie chodzi mi o to, że Paweł ja to odbieram tak, że Ty móiwsz że jestem jakaś gorsza od Komara...to że moja znajomośc z Patrycja ma innyc charakter to co innego. Mówisz, że ja wychwalam ankę, Worską i nie wpomniałes o Macku...bo to są moi przyjaciele, na których zawsze moge liczyc. To chyba nic dziwnego, Patrycja ma swoje sprawy a ja swoje. Po szkole ptraktycznie się nie spotykamy, oprócz szkolnyh spraw nic nas nie łaczy. Patrycja, chyba za wiele razy się na sobie zawiodłysmy, żeby móc nazywac sie przyjaciółkami. Ale widze, że dobrałaś się z komarem i dobrze. Ty masz swoich przyjaciół a ja swoich. to wcale nie znaczy, że ja niechce, sie z toba przyjaxnić...po prostu nie mamy jak. Uważam że ejstesmy dobrymi znaomymi jak chcesz pogadac ja z tobba zawsze pogadam i tyle. Szkoda, że takich rzeczy zawsze dowiaduję się z opini Pawła. A nie od ciebie. Skoro uważasz, że źle Cie traktuje no to dlaczego mi tegfo nie powiesz tylko Paweł z tym wyskakuje w najmniej oczekiwanym momencie...Piozatym mam wrażenie że jestem Ci niepotrzebna..bo masz tylu ludzi naokoło siebie. więc równiez stąd wynika moje zachowanie. Zreszta niechce mi się już tłumaczyc. Będziesz chciałą o tym pogadac to wtedy porozmawiamy. a może Ty Paweł chcesz to ze mna wyjasnic? :P Bo widze że masz wiele zastrzeżeń do mojej osoby..Tak nan marginesie naprawde fajny bloczek. Będę tu wpadała i kontrolowała co tam Paweł na mnie wypisuje:P Buźka
12.12.2004 :: 14:56 :: host-81-190-209-70.wroclaw.mm.pl

Dragonek :P

Przepraszam Patrycja że w tej chwili uzywam twojego bloga a nie innego sposobu, ale musze teraz coś wyjaśnić...Paweł...Najpierw wypominałes mi, żę źle traktuje Patrycje, mimo iż jest moja
12.12.2004 :: 01:19 :: alfa.pukam.pl

stachu

Ale fajne tlo Ktos glupi los hehe
12.12.2004 :: 01:18 :: alfa.pukam.pl

stachu

Kochanie wiesz ta praca wymaga lekkiego doswiadczenia ale nie przez gg Zeby jakotako znac html-a musisz sie z nim spotkac no ale jak na nauke przez gg to i tak Ci niezle idzie co prawda czasem blog nie wygladal ale juz jest pieknie jestem z Ciebie dumn Kochanie ze taka zdolna jestes bez podtekstow Niepotrafie kutrcze jescze robic takich przejsc jak pan Seredynski ale moze sie naucze jak tak dalej bede pisal zmieniam temat bez przejscia narazie Wiec co do tej pewnej osoby to tez mam o niej zupelne inne zdanie. jakos od czasow tamtych do teraz wydaje sie byc inna ososba:/ gorsza. moze to tylko takie samowmowienie ze wzgledu na opinie innych? nie wiem w kazdym badz razie jest zupelnie inaczej. co prawda mnie to nie obchodzi bo i tak nie mam kontaktu z ta osoba takiego zebym musial to przezywac Co do zwiazkow jednym sie ulozylo, drugim sie ulozylo jest mi milo ze impreza u mnie przyniosla tak weile milych niespodzianek. jednakze przykre jest to ze jedna z tych szczesliwcow sie obrazila? odwrocila? nie wiem w kazdym badz razie trzeba to wyjasnic albo Ty Kochanie albo ja ktos musi bo tak zostac nie moze Widzisz nie ze chwale Komara albo cos ale ona jest chyba inna niz Dragonball? Jak myslisz? Dragon chwli tylko jedno - anka i worska:/ A Ty? a tez jestes niby

Talk.pl :: Wróć