kukus - komentarze


Na dzisiaj mam juz chyba troche dosc z tym porytym blogiem:)niech zostanie taki:P GRATULACJE nowemu legalnemu ziązkowi....hehehe wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:P BARDZO SIE CIESZE naprawde:) oby tak dalej opijemy to w Szklarskiej :) Kocham was....:)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2004 :: 23:06 :: alfa.pukam.pl

stachu

Wiemy ze nas kochasz A jakby moglo byc inaczej hehe! My tez Cie Kochamy parwda dzieci A ja to juz w ogole Cie Kocham kurcze i teraz nie wiem ile linijek moge napisac Bo jak mi zje i co nie bedziecie znali konca mojej opowiesci No to czesc Pozdrawiam
13.12.2004 :: 00:20 :: axm14.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::

jezeli moge powiedziec cos dotyczacego bloga: niektorych elementow nie widac na tym tle...
13.12.2004 :: 00:15 :: axm14.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::AmoReS:::

tak tak Radusiu w moim imieniu tez mogles podziekowac ale zeby nie bylo niejasnosci ja rowniez dziekuje za gratulacje Pati no mozemy opic ale nie wiem czy w Szklarskiej zobaczymy jak to bedzie... heh a tym czasem ide sobie porozmawiac z moim
12.12.2004 :: 22:48 :: alfa.pukam.pl

RadekArc

Nio, widać, że dość duuużo zmian wprowadziłaś na blogu A co do Twoich gratulacji, to dziękujeMY (Wydaje mi się, że chyba mogę podziękować za nas, oboje, prawda Monia?). Pati,nawet nie wiesz, jak ja się bardzo ciesze Nio, trzeba będzie to opić w Szklarskiej A to już za nie całe 3 tygodnie Okey, kończe! Nie będę Ci zaśmiecać bloga, bo taki ładny jest Pozdrawiam! PaPa!!

Talk.pl :: Wróć