kukus - komentarze


"Prawdziwy przyjaciel to kto¶, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Mam nadzieje, że własnie tacy ludzie mnie otaczaj± mimo mojego strasznego charakteru Marcin PRZEPRASZAM jesli nadal jest¶ zły ale ostsnio albo mam złe dni albo wy jestescie jacys... mialam prawo tak powiedziec Ty też...

Migu no to tanczymy razem na studniówce Partnerze heheh

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 23:28 :: alfa.pukam.pl

stachu

NBo to widze ze apropo wczesniejszego ucietego tekstu dobrze zrobilem ze sie zgodzilem z tym co sie domyslilem<ale zamieszalem, ale naprawde nie chcialem, Kuzwa znowu zamieszalem> dobra no to wracajac do tego o czym piomyslalem to mowie ze dobrze zrobilem bo tak tez myslalem ze o tym myslisz z tym przyjacielem Ot wlasnie sami tacy powinni byc przyjaciele a nie tacy ze jak ich potrzeba to powiedza sory radz sobie sam mi sie nie chce!! jeszcze sie z takim nie spotkalem noa le mysle ze tacy tez sa:] tu nie ma zadnych aluzji jesli ktos mysli ze sa to jest w bledzie! tak wiec Slonko apropo nas albo Ciebie to nie wiem moze i to byl Twoj zly tydzien? Pamietasz kiedys mowilas ze czasem masz takie swoje zle dni. Moze to bylo wlasnie to? A moze to bylo spowodowane moja osoba? za te niezgrania w niektorych sytuacjach? w kazdym badz razie BARDZO Cie Kochanie przepraszam mam nadzieje ze juz jest oki i tak zostanie Wszyscy bysmy tego chcieli i mylse ze ty sama rowniez Dobranoc wszystkim a Tobie Kruszynko w szczegolnosci i szczegolne Dobranoc:*:*:*:*:*
16.12.2004 :: 23:10 :: axs90.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::

przypomnialo mi sie ze roweru tez nie mam poniewaz mi ukradli:P:P:P wiec pozostaja rolki i moje wlasne nozki:D hehehe paps
16.12.2004 :: 23:01 :: axs90.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::

hehe nie wiem jak bym tam dotarla ale starala bym sie ze wszystkich sil... mysle ze na samolot nie bylo by mnie stac, samochodu nie mam no ale za to mam rolki, rower no i moje old school-owe super stary:P:P hehe wiec kiedys bym tam dotarla:D
P.S A co to za nowe zwierzatko Ci sie wpisalo??? widze ze nie jestem jedynym zwierzatkiem ktore odwiedza Twojego blogusia:P:P:P
Pozdrawiam paps:*:*:*:*
16.12.2004 :: 21:16 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

hej, co tam słychać? pozdrawiam

Talk.pl :: Wróć