kukus - komentarze


Kupiłam sobie suknie na studniówke od przesympatycznej dziewczyny:) Pozdrowienia Monika:) Ostatno poznaje na necie samych miłych ludzi , aż dziwne prawda:)Mnie to akurat nie martwi:) Teraz wiem ze nikt nie bedzie miał takiej sukieni bo skąd i cobyscie nie mówili to będe orginalna a tylko zazdrośnici powiedzą , że jest brzydka:) Przekonacie się 22 stycznia hehe :)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.12.2004 :: 15:08 :: bcd60.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Hejcia! Zapraszam do wzięcia udziału w moim konkursie na naj bloga! www.basia.talk.pl Instrukcje po wejściu!
19.12.2004 :: 10:50 :: alfa.pukam.pl

stachu

No popieram z ta zazdroscia:) ja sie tylko nie pocieszam tym ze zobacze Cie dopiero 22 stycznia:( a nie moglbym wczesniej:)? Naprawde ladnie wygladasz? Ja wiem ze ta suknia jest sliczna i te buty:) no to wszystko jest piekne i Tobie pasuje bo Ty tez jestes piekna:) ale i tak chcialbym zobaczyc Cie przed:) Mam nadzieje ze mi sie uda:):* Juz sie nie moge doczekac:P:* no to papa:):*
19.12.2004 :: 00:46 :: ayc97.neoplus.adsl.tpnet.pl

...:::kOmArEk::

no mam nadzieje ze jest piekna... i zrobisz furore:) juz bez zobaczenia jej na Tobie wiem ze bedziesz wygladac zajebiscie... ladnemu we wszystkim ladnie...:D mam nadzieje ze zobacze Cie w niej wczesniej przed 22 stycznia:P jeszcze raz przepraszam ze nie pojechalam z Toba:( mam nadzieje ze mi to wybaczysz... pozdrawiam paps

P.S A ja bylam w kinie z Panem Arciszewskim bylo bardzo sympatycznie i milusio:D pozniej poznalam kawalek jego rodzinki na imieninkach hehe nie bylo tak strasznie:P wieczor uwazam za bardzo udany:D:D:D papa i jeszcze raz sorki za ten walbrzych...:(((
18.12.2004 :: 23:04 :: awj69.neoplus.adsl.tpnet.pl

Monika

Cieszę się, że podoba Ci się ta sukienka. Slicznie w niej wyglądasz i z pewnością zrobisz furorę na studniówce. Tylko pamiętaj... Wypij za moje zdrowie

Pozdrawiam Cię goraco Patuniu

Talk.pl :: Wróć