kukus - komentarze


Lezac za nia, słyszałem miarowy, rowny oddech, przerywany od czasu do czasu mruknieciami zadowolenia, kiedy przesuwałem swojadłon z jej ramienia, głaszczac kobieca, wyraznie zaznaczona talie, az po biodra, na widok ktorych, kazdemu szybciej biło serce. Z egoistyczna satysfakcja cieszyłem się swiadomoscia, ze jej znajomi i obcy mezczyzni, wsrod ktorych na co dzien się obraca, moga tylko o nich pomarzyc, a ja jestem tym jedynym, ktoremu powierza swoje sekrety, tajemnice, cała siebie. Moje rozmyslania przerwało, odwrocenie przez nia głowy w moja strone i namietny pocałunek, ktory odwzajemniłem. W przerwach, kiedy nasze spragnione usta, łapczywie chwytały powietrze, szeptała abym ja kochał, abym kochał ja teraz i zawsze. Przytuliłem ja mocno, jednocześnie najczulej jak potrafie, mówiac jej jak szcześliwym jestem bedac z nia razem, powtarzajac jak bardzo ja kocham. Moja dłon wedrowała wzdłuż jej kształtnych nog, a potem lekko po brzuchu, przyprawiajac ja o pierwsze, jeszcze niesmiałe dreszcze rozkoszy. Było jej dobrze, czułem, że jest w pełni rozluzniona i spragniona mej bliskosci. Dotykałem jej twarzy, scałowujac cały pył podniecenia z jej urodziwych policzkow, a moje usta raz po raz złaczały się z jej ponetnymi wargami, gorącymi, pełnymi miłości i uczucia...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.01.2005 :: 20:28 :: buj149.neoplus.adsl.tpnet.pl

nana

niezle....mocne.....
rozpalasz mnie.....

06.01.2005 :: 20:40 :: avp144.neoplus.adsl.tpnet.pl

braciszek

zacznij pisać powieści erotyczne gwarantuje ci sukces!! moge być twoim wydawcą!!:)
06.01.2005 :: 15:31 :: alfa.pukam.pl

stachu

kochanie ten tekst tyczy sie nas i to bez dwoch zdan:) Ja sie ciesze ze kazdy moze tylko na Ciebie popatrzec, i ze jestes tylko moja:) zazdroszcza mi i to jest wlasnie to:) A co do reszty to jest dokladnie tak samo:P Kocham Cie:)

Talk.pl :: Wróć