kukus - komentarze


Długo nie pisałam bo, nie miałam czasu w między czasie- powtórzenie miałam studniówke na której bawiłam się swietnie i wyjazd w góry jednak widać za duzo szczęścia jak na jedną mała niewywrotną osóbke;(

Nie chce mieć przyjaciól , którzy tylko sa po co mi posągi, po co mi oszuści?? Ale tacy mnie otaczaja czyli, krótko mówiąc nie mam przyjaciół mam tylko znjomych... Trudno mama jeszcze troche zycia przed soba może kogoś znajde... a jak nie to zawsze moge sobie kupić psa Szkoda , że nawet osoby bardzo mi bliskie potrafia mnie tak zranić... Dzisiaj mój facet potrafił to zrobić w sposób dla kobiety nie do przyjęcia wiec juz głeboko ię zastanawiam nad sensem takiego związku... po co być z dwulicowcem... widać ma to po mamie... Może sobie zasłużyłam na to??Oki pocierpie sobie może będzie wam lepiej...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.02.2005 :: 17:26 :: alfa.pukam.pl

kukus

Nie ja nie bede sobie szukac przyjaciół, mam ich na siłe przyciagnąc??co mam ich zmusic?? nie to nie dam sobie rade bez nich. Jestem już dużą dziewczynka umiem sama zająć sobie czasSzkoda ze nie mama kogos z kim w taka pogode jak dzis moge sie przejść i pogadac ale bede miec na pewno kiedys kogos kto znajdzie dla mnie czas i nie zradzi mnie
24.02.2005 :: 17:20 :: elektrolux.elektrosat.pl

Paulina_wr

witam w gronie!!! mnie tez otaczaja sami falszywi ludzie do tej pory nie chcialm w to wierzyc ale dzis przekonalam sie i uwierzylam <na moje nieszczescie>
jak to mowia kazdy zakłada maskę, czasami-zeby uciecod przeszłosci, kiedy indziej-by zaczać przyszłosć od nowa...
ale ja juz mam dosyc tego i tych fałszywych ludzi!!
najgorsze jest to ze znam juz prawde ale i tak mi na nich zalezy...głupia jestem i tyle <ciekawe kiedy to do mnie dotrze ze powinnam takich przyjaciól olac i omijać z daleka> ;(
pozdrawiam
24.02.2005 :: 17:14 :: host-81-190-218-204.wroclaw.mm.pl

Dragonek

O kurcze :/ widże że ty sama sie zadręczasz i niewiem dlaczego. Więm że ty ciągle powtarzasz, żę nie będziesz za nikim łaziła i wogóle.. ale może warto by było porozmawiać szczerze ze wszystkimi. Kurcze usiądzcie sobie razem pogadajcie i wiem że wtedy będzie wszystko oki. Niepotrzebnie dusisz to w sobie. Pozatym czuję sie zdegradowana..no ale dobrze, niewżne przestan sie zamartwiac i zazcnij działać. bo chyba warto ratowac te przyjaźń?? I jesli dalej będziesz tak sie smucić to przyjade na to zadupie twoje (autobusem bo samochodu nie mam ) i skopie ci tyłek że az włosy na głowie ci się poskręcaja Więc weź się w garśc. Pozdrawiam cieplutko papa

Talk.pl :: Wróć