kukus - komentarze


I już po feriach A szkoda teraz maturka i tyle prace na polski już kończe wiec teraz wos i anglik są najważniejsze i ten ciężki tydzień w szkoleAle moze nie będzie tak zle.

Moja "niby" przyjaciółka nadal ma mnie w dupie , jak myslicie czy jak ktoś woli impreze u mało znanego kolegi, przez tydzien nic nie wyjaśnił to zalezy mu na przyjaźni?? Ja mysle , że nie bo okres poznawania się ze swoim lubym nie ma nic do tego skoro nie ma czasu na spotkanie bo chce byc z nima sam na sam a do innych chodzi?? Nie wyjasnia bo nie ma czasu?? Tydzień to za mało?? Hmmm Samo oceńcie...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.03.2005 :: 20:32 :: awy248.neoplus.adsl.tpnet.pl

<Komaerlos Rosp


02.03.2005 :: 20:19 :: awy248.neoplus.adsl.tpnet.pl

widze ze nasz problem stal sie problemem publicznym...:(((uwazam ze trzeba to wyjasnic. Nawet jezeli nie bedziemy sie juz przyjaznic to problem trzeba rozwiazac bo po co maja byc jakies niedomowienia...? przykro mi ze stalo sie tak a nie inaczej ale nie cofne czasu i niczego nie zmienie... pozostaje nam tylko wyjasnienie... i zobaczymy czy dalej poplyniemy...
27.02.2005 :: 12:48 :: host-81-190-218-204.wroclaw.mm.pl

Dragonek

a Ty dalej o jednym.....kurcze miałam, nadzieje że już Ci przeszło, ale widze ż enie.. no cóż... teraz zajmiesz sie naprawde waznymi sprawami i będzie dobrze. Zawsze jak będzie Ci smutno możemy sobie usiąśc w ławce i poobgadywac ludzi :PPżartuje. Mam nadzieję, że twoje sprawy się wreszcie poukładają, chociazby ze względu na mature, żebys nie myslałam o niczym innym tylko o nauce. Buźka.
27.02.2005 :: 11:04 :: alfa.pukam.pl

Magda

To juz koniec Feri????!!!!! Masakra a jutro o 7.00 autobusem Jezu ja niechce ;-( Ale pocieszam sie tym ze to ty masz w tym roku mature a ja jeszcze nie ;-) :-)
26.02.2005 :: 22:33 :: elektrolux.elektrosat.pl

Paulina_wr

tez mi sie to nie usmiecha ze ferie sie skonczyly no i ten zawalony spr tydzien masakra jak go przetrwam to chyba ze szczescia w piatek sie upije

Talk.pl :: Wróć