Księga gości

dodaj
oglądaj

Linkownia

Blog braciszka

Blog Radusia

Blog Misiaczka:)))))

Wspomnienia

Archiwum
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad




blogers.pl
mapka pochodzi ze strony:
www.superexpress.pl


Image by: PAULA


Witam na moim blogusiu :)


Link :: 07.12.2004 :: 21:28
Właśnie siedze w domku po probnej maturze i nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie :( Czuje się samotna aż nad to mimo , iż tak nie powinno być, brakuje mi czehoś a może po prostu zostałam dziś potraktowana jak śmieć?? Jak ktos nie istotny w jego zyciu jak ktos kto zajmuje zbędne miejsce, nawet nie pomyśła o mnie, ale niech moje problemy pozostana tylko moje...a może jak za duzo chcę moze powinnam się cieszyc z tego co mam?? Ale chyba każdy ma prawo do szczescia....może nie należe do grupy tych osób;(

Widocznie i na mnie przyszła por by zostac samą:( Mimo , że mama kogoś czuje się samotna wykorzystana, jak szmta.... rzucona do kata...

Pogrążona w smutku pozdrawiam...:( :cry:

Komentuj(3)


Link :: 08.12.2004 :: 16:42
I po kolejnej probnej:) zobaczymy co z tego wyniknie:) Polewka:P Teraz zbieram na swoja suknie balową na studniówke może coś uzbieram dużo wydatków w tym miesiącu mnie czeka;( Może wszystko się ułoży... W przyszłości chcę stworzyć wspaniałą rodzine i kochaną kochnie wybudujmy już ten dom, pełen radośi i miłości.... bo musze przymontować tam swoje zdjećia:)

O prosze widze , że mania zakładania pamiętników:P

PROŚBA DO MOJEGO FACETA: ZaCzNiJmY sIę uCzYć Do MaTuRkI
Komentuj(1)


Link :: 09.12.2004 :: 22:03
Witajcie:) No coz kolejny dzień matur za nami:P Tak śrdenio chyba mi poszło ale coż:) Raz się żyje.

zERO PLANÓW NA SYLWESTRA ZNACZY SIE SĄ ALE ....CHYBA NIC Z NICH NIE BĘDZIE A SZKODA MOGŁO BYĆ FAJNIE...


Mój przyjaciel ma dziweczyne ale sie ciesze mam nadzieje ze cos im wyjdzie Mały Trzymam kciuki O was tez nie zapomniałam:) Moja psiapsióła Monika Tez jest szczesliwa ...

A może by tak nie zdawać matury i wyjechać do Iraku??

Mysle że nowy tydzien mnie nie zawiedzie i bedzie suuuuuuper...
A zapomniałabym podziekowania dla Pitera - jesteś wielki dzieki za zdjęcia:) W woli wyjaśnienia to mój brat Jak nie wierzycie to sprawdzcie www.piter.talk.pl
Komentuj(4)


Link :: 09.12.2004 :: 22:13
Obowiązuje cisza nocna,
więc cichutko się skradam
i przy Twoim łóżku siadam.
Słodkie słówka szepcze czule,
a Ty śnisz w najlepsze już.
Lecz wiem że mnie słyszysz
i zapamiętasz, jak mówię Kocham Cię.

Komentuj(1)


Link :: 09.12.2004 :: 23:16
"Miłość to jedyna doskonała rzecz w życiu. Owszem, boli czasem tak bardzo, że człowiek ma ochotę umrzeć. Ale kochać kogoś, stracić go, to cena, którą płacimy za przywilej należenia do drugiej osoby. Nikt nie chce żyć bez miłości i nieważne, jak bardzo może to potem boleć."

Komentuj(7)


Link :: 10.12.2004 :: 11:14
No wiec widze ze coniekt orzy zrobili sobie CZAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na moim blogu.....hmmm Chciales to masz wspomne o tobie Panie Arciszewski nie dos ze robi pan sobie czat na moim blogu to jeszcze spija mi meza?? hmmm masz cos na swoje obrone??



To bylo w woli wyjasnienia bo tak byc nie moze...

Wlasnie mam zastepstwo i czytam blogi i rozne inne napisze cos do was wieczorkiem a teraz nastawiam sie psychicznie na wizyte u kosmetyczki:)


Dziekuje kochanie ty wiesz za co:)
Komentuj(0)


Link :: 10.12.2004 :: 17:24
Wróciłam po wizycie u Agnieszki z nadzieja na lepsze paznokcie:) Skoro ona jako kosmetyczk twierdzi ze bedzie dobrze to bedzie:)
Wieć odnowa moich paznokietków rozpoczeta:)

W szkole jak w szkole nudy straszliwie teraz trzeba sie pouczyc troszke a wieczorkiem jakis romantyczny spacerek..??hmmmmm
Komentuj(0)


Link :: 10.12.2004 :: 19:45
Nieznosze jak ktoś się spoźnia !!!!!!!!!!!

Mam doś mojego faceta.......... Ja pierdole nawte nie mam ochoty na niego bluzgać mam ich wszystkich dość....... Tylko Ty mi zostałes rodzina to rodzina. Dzieki za wszystko jeszcze sie nigdy nie spożniłes i zawsze byłeś kiedy byłes mi potrzebny... ale niektorzy wola innych nie mnie nawet mój facet pierdole taki system....

Potem pobluzgam sobie dalej...
Komentuj(2)


Link :: 10.12.2004 :: 23:19
"Rzeczy ulegają nieustannym zmianom, podobnie jak ludzie, gdy obniżają się do poziomu przedmiotów... Przyjaciele zaś pozostają niezmienni, co stanowi dowód, iż przyjaźń jest czymś boskim i nieśmiertelnym."

Antonio Rosmini

Komentuj(0)


Link :: 11.12.2004 :: 00:21


"Dzieci często słuchają opowieści swoich rodziców fałszywie uważnie - zewnętrznie z kulturą, wewnętrznie z obrzydzeniem. Staroświeckie opowiastki staromodnych czasów nie dorównują dzisiejszemu stylowi życia. Ale niech pamiętają - już niedługo ich dzieci słuchać ich będą ze staroświeckim obrzydzeniem."

Coroner
Komentuj(6)


Link :: 11.12.2004 :: 16:36
Sobota ... powiedzmy , że dzisiaj czuje się lepiej niż wczoraj ale jescze zobaczymy...:) Czy będzie tak do końa może ja mam jakieś zaburzenia emocjonalne czy cóś??

Ale tak szczerze naprawde jest ze mna aż tak źle?? Bo otatnio mam wrażenie że wszyscy mają mnie dośc , że każdy ma o mnie zdanie raczej daleko oddegłe od pozytywnego:( Przeciez nie może być ze mna aż tak źle ...

Problem w tym , że sama zaczynam wątpic w sibie...:( Może to ze mna jest coś nie tak a może z moim charakterem?? Czy z innymi??

"Nie zmieni się charakteru pisma przez wymianę pióra. Nie zmieni się własnego charakteru ani przez zmianę charakteru partnera, ani przez wymianę partnera."

Stefan Pacek
Komentuj(5)


Link :: 12.12.2004 :: 00:35
I wszystko sie zepsuło:) Musze popracowac jutro nad swoim blogiem dzisiaj juz nie mam do niego siły:) Powalcze jutro a juz był taki ładny:)

Jednak niektórzy ludzie sa prorycji...ale wtajemniczeni wiedza kogo mam na mysli a inny nie musza ...Komar Stachu wy wiecie....Co niektorzy sie domyslają:)

Mam nadzieje ze wam sie ułozy z Rdosławem A. Licze na To bo chyba jednak cie Tosiam komarku (bez skojarzeń) Ale fajan z ciebie dziewczyna jedyna która wytrzymuje moj straszny charakte.. ty zawsze wiesz kiedy spojrzec w okno:)"Dla wtajemniczonych" Dziękuje Ci że jestes


A ty kochnie akurat Komarkowi buzi mozesz dac:)
I nie bede krzyczec a on nie bedzie miał jazd:

A TAK NA MARGINESIE NIE ROBCIE JUZ ZE MNIE TAKIEJ WIEDZMY BO CHYBA AZ TAKA STRASZN NIE JESTEM ZE JUZ NA KAZDYM KROKU KAZDY MI WYPOMNIA ZE SIE KŁOCE;(( tRoChE Mi PrZyKrO;(
Komentuj(12)


Link :: 12.12.2004 :: 22:28
Na dzisiaj mam juz chyba troche dosc z tym porytym blogiem:)niech zostanie taki:P GRATULACJE nowemu legalnemu ziązkowi....hehehe wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:P BARDZO SIE CIESZE naprawde:) oby tak dalej opijemy to w Szklarskiej :) Kocham was....:)
Komentuj(4)


Link :: 13.12.2004 :: 17:21
OBCIEŁAM WŁOSKI:ppppppp hehe mama ndzieje ze wam sie spodobja :) Zobczymy jak moj misiu zareaguje i chyba znalazłam wreszcie fajnego fryzjerka:) Widze , że panuje mania zakładnaia boga:) Napisze coś później:) papa
Komentuj(6)


Link :: 15.12.2004 :: 21:46
"Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę'."

Mam nadzieje, że własnie tacy ludzie mnie otaczają mimo mojego strasznego charakteru Marcin PRZEPRASZAM jesli nadal jestś zły ale ostsnio albo mam złe dni albo wy jestescie jacys... mialam prawo tak powiedziec Ty też...

Migu no to tanczymy razem na studniówce Partnerze heheh
Komentuj(4)


Link :: 17.12.2004 :: 20:47
"Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni i miota się po scenie, aby za chwilę umilknać na zawsze. Jest bajka opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znacza."

William Shakespeare


Chyba czas zaczać się uczyć do maturki hehe:) A tak po za tym to chyba rzeczywiście nicic w yjazdu i w tym momencie jakiegokolwiek:((feriie, sylwek, 28) i jak ma mi nie być przyro i źle??
Komentuj(1)


Link :: 18.12.2004 :: 22:55
Kupiłam sobie suknie na studniówke od przesympatycznej dziewczyny:) Pozdrowienia Monika:) Ostatno poznaje na necie samych miłych ludzi , aż dziwne prawda:)Mnie to akurat nie martwi:) Teraz wiem ze nikt nie bedzie miał takiej sukieni bo skąd i cobyscie nie mówili to będe orginalna a tylko zazdrośnici powiedzą , że jest brzydka:) Przekonacie się 22 stycznia hehe :)
Komentuj(4)


Link :: 19.12.2004 :: 22:45
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom,
Śmiech schował sie w kacie i śni.
Wieczory się dłuża, bo czasu zbyt dużo,
Nikt bliski nie puka do drzwi.
Tak wiele jest złego, szarego, groźnego,
Że smutno i płakać sie chce.
Mijaja soboty, pamiętaj więc o tym,
Że komuś bez Ciebie tak źle!

Komentuj(2)


Link :: 20.12.2004 :: 22:44
Juz niedługo swieta:) hehe Cieszycie się bo ja nie bardzo bo po świetach studniówka a pózniej to już matura;(

Ale teraz nie myslmy o tym pomyslmy , że jutro kolejny nudny dzien w szkole pozniej, jescze bardziej nudne popołudnie ale pozniej solarium, kosmetyczka i fryzjer czy jakos tak w kazdym razie w najblizszym czasie tak bedzie:P Prawda Kochanie:)

"Miłość - to chwilowe obłakanie, na które lekarstwem jest małżeństwo; małżeństwo - to stałe obłakanie, na które lekarstwem jest chwilowa choćby miłość."

Stefan Pacek


Co Ty o Tym sadzisz kochanie??

Jeszcze tylko 8 dni:) Cieszysz sie prawda a do tego fajniejsze z drugiej czesci cytatu jescze 2,5 roku:)
Komentuj(3)


Link :: 23.12.2004 :: 22:29
To ŻyCzEnIa DlA TyCh:) (fAcEtÓw)
Zycze Tobie bys w prezencie
dostal zajebiste rzniecie by
zamiast brody mial dwa cycki,
robil lody, mial piekne 2
warkocze i gorace mokre krocze ;-)

tEraZ WeRsJiA dLa PrZePaLoNyCh:)
Sypie snieg sypie granatami,
mikolaj dostal w ryj,
lezy pod saniami
renifery jak frajery ciagna
mikolaja za jaja

Dla BiZnEsNenOw I nIeTyLkO:)
Z okazji Swiat Bożego Narodzenia oraz nadchodzacego Nowego Roku życzę wszystkim: zrozumiałych instrukcji, przyjaznych interfejsów szczelnych zapór ogniowych, ludzkich księgowych, genialnych pomysłów, mistrzowskich zagran, przychylnosci szefów, zdecydowanych zleceniodawców, trafnych wyborów, hojnych sponsorow i spełnienia marzeń!!!

Dzwonia Dwonki Sań A Naszego Mikołaja Goni FBI

A teraz cos od samego mikołaja:)
Czesc! Tu Sw. Mikołaj!
Byłes grzeczny?
Nie kradłes? ...
To sie q... naucz
bo ja Ci prezentów
wiecznie przynosić nie bede!!!


Komentuj(1)